راهنمای استفاده

قرص فلاش تانک چیست و نحوه استفاده از آن چگونه است؟

قرص فلاش تانک

قرص فلاش تانک یک ضدعفونی کننده برای توالت و محیط WC است که باعث تمیزی و ایجاد رایحه خوشبو و معطر در دستشویی می‌شود.

این محصول، قابلیت استفاده در توالت های ایرانی و فرنگی را دارد و با تغییر رنگ آب سیفون، باعث ایجاد رایحه خوشبو در آب شده و از ایجاد بوی بد در توالت جلوگیری می‌کند. این که آب باعث ایجاد یک رایحه بسیار مطبوع می‌شود.

همانطور که می دانید محیط دستشویی به دلیل اینکه افراد زیاد و مختلفی از این محیط استفاده می‌کنند، یک مکان مناسب برای رشد انواع باکتری ها و به وجود آمدن لکه ها و نهایتاً به وجود آمدن بوی نامطبوع می باشد و تمیزی این مکان و از بین بردن این بوهای نامطبوع در محیط WC می‌شود.

معمولاً افراد از اسپری هایی که در هوا می زنند و همچنین قرص های خوشبو کننده، ضد عفونی کننده و انواع لکه برها در دستشویی استفاده می‌کنند که مانع از ایجاد رسوب، لکه و بوی بد در این محیط شوند؛ در حقیقت، هر کدام از این محصولات، به نوعی برای این مکان و اثر گذاشتن بر روی باکتری ها و خوشبو کردن این مکان مناسب هستند اما استفاده از قرص فلاش تانک، تاثیر منحصر به فردی دارد.

یکی از دلایلی که فضای توالت معمولاً بوی نامطبوع می گیرد این است که این مکان، معمولاً مرطوب و خیس می باشد و به وجود آمدن این بوها در آن، کاملاً طبیعی می‌باشد و موضوع ناخوشایندی نیست. بنابراین اگر بتوانیم این مکان را معمولاً خوشبو نگه داریم و بهداشت آن را رعایت کنیم،بسیار کار مناسب و بزرگی انجام داده‌ایم؛ بنابراین یکی از راههای از بین بردن باکتری ها و خوشبو کردن این مکان‌ها استفاده از قرص سیفون می باشد.


ویژگی‌های قرص فلاش تانک

از ویژگی‌های مهم قرص فلاش تانک می توان به این موارد اشاره کرد:
– قدرت تمیز کنندگی بسیار بالا
– ایجاد بوی مطبوع و رایحه خوش در دستشویی
– قدرت ضدعفونی کننده بسیار قوی
– جلوگیری از ایجاد رسوب و آهک در دستشویی

از مهمترین ویژگی‌های قرص سیفون این است که امنیت بسیار بالایی دارد و همانند وایتکس، جوهر نمک و دیگر محصولات شیمیایی، باعث به وجود آمدن امراض تنفسی در افراد نمی‌شود.


نحوه استفاده از قرص فلاش تانک

نحوه استفاده از قرص فلاش تانک

این قرص در حجم 50 گرمی تولید می‌شود که با تکنولوژی آب آبی تولید شده است و علاوه بر اینکه می‌تواند باعث تمیزی توالت شود محیط دور و اطراف آن را نیز کاملا تمیز و ضد عفونی می‌کند و از بوجود آمدن رسوب بر اثر آب و رطوبت در کف دستشویی ها جلوگیری می کند.

برای استفاده از این محصول، باید آن را در سیفون، جایی که آب وارد می‌شود انداخت تا در آب موجود در آن حل شود و بعد از خروج آب ، همراه آن به توالت منتقل شود و باعث خوشبو شدن هوا و همچنین تمیزی توالت شود.

نکته‌ای که در اینجا باید به آن توجه داشته باشید این است که نیازی به باز کردن کامل نایلون از روی قرص نیست چرا که اگر آن را کامل از درون نایلون بیرون بیاورید و در داخل فلاش تانک بیندازید، به دلیل اینکه قابلیت حل شدن بسیار بالایی دارد، به سرعت در آب حل می‌شود و زودتر از بین می‌رود.

بنابراین برای اینکه قرص دوام بیشتری در فلاش تانک داشته باشد، کاملا آن را از درون نایلون آن را بیرون نیاورید و به همراه نایلون در درون بیندازید و تا استفاده از قرص دوم، نایلون را از درون فلاش تانک در نیاورید.


قرص فلاش تانک را از کجا تهیه کنیم؟

با خرید اینترنتی قرص فلاش تانک از فروشگاه اینترنتی محصولات خارجی یامی کالا محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید.

1/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *